אודות

אופטיקה בלום

אופטיקה בלום הינה חנות אופטיקה ותיקה ברחובות המתמחה בתחומה, שם הקונה ימצא שירות חם ואישי לכל צרכיו החזותיים.

אנו מאמינים כי המפתח להצלחתנו הוא לתת תשומת לב מלאה לצרכי לקוחותינו ולספק להם את הפתרון המיטבי.
מטרתנו היא שכל אחד יהיה מרוצה וזה מה שמנחה אותנו בעבודה היומיומית במרפאה.
בעזרת ניסיוננו ושירותנו הסובלני, אנו עוזרים ללקוח למצוא את הפתרון הטוב ביותר שישפר את איכות ראייתו וכתוצאה מכך את איכות חייו.

לאורך השנים, רכשנו ציוד מתקדם ורכשנו ידע רב באופטומטריה ואופטיקה. עזרנו לאלפי מטופלינו להתמודד עם בעיות ראייה מסובכות שונות על ידי אבחון, מדידה, התאמת משקפיים ועדשות מגע ועדשות רב-מוקדיות חדשניות, ובכך לאפשר ללקוחותינו לקבל ראייה מיטבית ככל האפשר.

שירותינו

אבחון המערכת החזותית – עם צוות האופטומטריסטים המוסמכים שלנו, אנו יכולים להציע רמה חריגה של שירות ולאבחן את המצבים המאתגרים ביותר של העיניים ומרשמי משקפיים. עם ציוד מתקדם וניסיון ומיומנות של אופטומטריסטים שלנו, אנו מספקים למטופלינו ייעוץ מעמיק ומקיף. אנו שואפים לתת לך את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ואת המשקפיים המתאימים ביותר לכל צרכי הראייה שלך. אדם שמזמין בדיקת ראייה אופטיקה בלום מקבל תשומת לב אישית. במקום "בדיקת עיניים" בגודל אחיד, התור לכל אדם מותאם לדרישותיו. לכן, לפני בדיקת העיניים, נשוחח איתך כדי להבהיר ולהבין את הסיבות לביקור ואיך להשיג את התוצאה הרצויה ששונה כל כך בין אנשים שונים.

מתן עדשות מגע – אופטיקה בלום, האופטומטריסטים שלנו מתמחים בהתאמת עדשות מגע מורכבות. עדשות מגע יכולות להעניק יתרונות משמעותיים על פני משקפיים ולספק שדה ראייה רחב יותר עם הגדלה או הקטנה מופחתת. הן מצוינות לספורט וניתן להתאים אותן למטופלים בכל מרשם בכל גיל. מומחי עדשות המגע שלנו יעזרו לך להחליט על סוג העדשה המתאים ביותר לאורח חייך, זמן לבישה ודרישות ראייה. במקרים של עדשות מגע מורכבות למצבים כגון אסטיגמטיזם גבוה, קרטקונוס, לאחר השתלת קרנית וכו', יותאמו עדשות מיוחדות וייתכן שיהיה צורך במעקבים רבים.

קוצר ראייה – קצר ראות/קוצר ראייה הוא הפרעה התקדמותית של העין הנפוצה ביותר. כעת ישנם שיטות מוכחות לבקרת קצר ראות כדי למזער התקדמות קצר הראות. האופטומטריסטים שלנו יוכלו להנחות אותך באמצעות האופציות הטובות ביותר לבקרת קצר ראות שברובן כוללות טיפול באורתוקרטולוגיה, המכונה גם תיקון ראייה במהלך השינה, הכולל לבישת עדשות מגע קשיחות נשימות במיוחד המותאמות בעת השינה, או עדשות מגע רכות יומיומיות.

מתן משקפיים – נחשון, יהודית ואורלי, בעלי ניסיון רב שנים, יצטיידו אותך במגוון רחב של מסגרות ומשקפי שמש שמטרתם להשאיר אותך נראה אופנתי כתמיד.