עדשות מגע

משקפי מולטיפוקל – 3 כיווני ראייה בזוג משקפיים אחד!

מתקשים לראות מרחוק אבל גם לקרוא מקרוב? נמאס לכם להחזיק בכמה זוגות משקפיים, לשכוח, להתבלבל ולהחליף כל רגע? לאופטיקה בלום יש פתרון מושלם: משקפי מולטיפוקל, המאפשרים לראות נפלא לכל טווחי הראייה!

בואו לראות את הדברים כמו שמעולם לא ראיתם...

אנחנו באופטיקה בלום מזמינים אתכם להתקדם לעדשות מולטיפוקל – העדשות החדשניות והנמכרות בעולם. עדשות מולטיפוקל נותנות מענה לכל טווחי הראייה – באזור העליון, באזור התחתון ובאזור הביניים. כלומר, אם יש לכם קשיים בראייה בכמה מרחקים, אתם לא צריכים יותר להחזיק במספר זוגות משקפיים. מעכשיו תוכלו להרכיב זוג משקפי מולטיפוקל אחד ועדשות מולטיפוקל, שיאפשרו לכם לראות נפלא לכל כיוון ומרחק.

3 יתרונות בולטים של משקפי מולטיפוקל:

  1. שימוש בזוג משקפיים אחד בלבד לאורך כל היום – עם משקפי מולטיפוקל אין צורך להחזיק בשני זוגות משקפיים או יותר.
  2. הסוף להחלפת המשקפיים – עם משקפי מולטיפוקל אתם לא צריכים להחליף משקפיים מספר פעמים ביום. שימוש בזוג משקפיים אחד ימנע ממכם את הטרחה שבהחלפת המשקפיים לראייה, לנהיגה או לקריאה.
  3. שמירה על הבריאות בכלל ובריאות העיניים בפרט – השימוש במשקפי מולטיפוקל פותר בעיות של מאמץ, כאבי ראש ועייפות, הנגרמים מהרכבה ומהורדה של מספר זוגות משקפיים.
    לשימוש במשקפיים יש השפעה ישירה על איך שאנחנו רואים, מתפקדים ומרגישים. הרי אנחנו מרכיבים את המשקפיים שלנו כ-12 שעות בממוצע ביממה!


לעיניכם בלבד: באופטיקה בלום מתאימים לכם באופן אישי ובלעדי משקפי מולטיפוקל

אנחנו באופטיקה בלום מתמחים בהתאמה מושלמת של משקפי מולטיפוקל לכל אחד. תהליך התאמת עדשות מולטיפוקל מורכב ודורש ידע, ניסיון ומומחיות שיש ברשותנו. נתאים עבורכם משקפי מולטיפוקל באופן אישי -נמדוד, ננסה ונרכיב, עד שנרגיש יחד כי הגענו לתוצאה הטובה ביותר. כמו כן, אנו עובדים עם מיטב יצרני עדשות המולטיפוקל בעולם.

איך מסתגלים למשקפי מולטיפוקל?

גם לשינויים הטובים ביותר בחיים צריך להתרגל. כיום, רובם המכריע של משתמשי משקפי המולטיפוקל מדווחים על הסתגלות מלאה בזמן קצר, ומכאן על שיפור משמעותי באיכות הראייה והחיים. אנחנו באופטיקה בלום נלווה אתכם בכל שלבי תהליך ההסתגלות למשקפי המולטיפוקל.

האם משקפי מולטיפוקל הם הפתרון האופטימלי בשבילכם? הזמינו עכשיו בדיקת ראייה מקצועית ותגלו: 074-7225843
חסכו זמן, מאמץ וכסף – עם עדשות מולטיפוקל אתם תראו את הדברים מזווית אחרת!

משקפי ראייה

כדי לראות באופן מיטבי עליכם להרכיב משקפי ראייה שהותאמו לכם באופן מקצועי ומדויק לאחר בדיקת ראייה.

עדשות מגע

 עם עדשות המגע המתקדמות
של אופטיקה בלום,
תמיד תראו נפלא!

מולטי פוקל

מגוון עדשות מולטי פוקל בהתאמה אישית לראייה מרחוק ולהרגשה מדהימה במהלך קריאה.

משקפי שמש

אנו באופטיקה בלום יודעים, כי להרכבת משקפי שמש השפעה עצומה על בריאות העיניים בקיץ ובחורף

                Call Now Button