עדשות מולטיפוקל מה זה

עדשות אלו, הידועות גם בשם עדשות רב מוקדיות, מהוות פתרון אופטי מתקדם שמעניק ראייה ברורה ומדויקת למגוון מרחקים. הן מיועדות לאנשים הזקוקים לתיקון ראייה, לקריאה ולמרחק, ומבטלות את הצורך בשימוש בזוג משקפיים שונים לכל מטרה. עדשות מולטיפוקל מאופיינות בכך שהן משלבות מספר רמות ראייה בעדשה אחת, כאשר כל שכבה מותאמת למרחק ראייה שונה.

מבחינת המבנה, העדשות מורכבות משכבות שונות, כאשר כל שכבה עובדת במרחק מסוים. השכבה התחתונה מיועדת לראייה מקרוב, אידיאלית לקריאה או לעבודה עם מכשירים דיגיטליים. השכבה האמצעית מתאימה להתבוננות במחשב או בטלוויזיה, והשכבה העליונה נועדה לראייה במרחק, למשל בזמן נהיגה.

מה צריך לדעת על עדשות מגע מולטיפוקל?

עדשות מגע מולטיפוקל הן אופציה נוחה ובלתי נראית לאלו המעוניינים ליהנות מהיתרונות של עדשות מולטיפוקל ללא הצורך בענידת משקפיים. העדשות מאפשרות לראות בבהירות ובחדות בכל המרחקים ומאפשרות למשתמשים בהן לעסוק בפעילויות שונות, כמו קריאה, נהיגה, עבודה מול מחשב, או ספורט, ללא הפרעה או הצורך להחליף למשקפיים במהלך היום. העדשות מותאמות לצורכי הראייה של כל אחד ומאפשרות ראייה ללא תחושת עייפות של העיניים.

עדשות מגע קשות מולטיפוקל: ראייה נקייה וחדה

עדשות מגע קשות מולטיפוקל מציעות יתרון ייחודי: הן יוצרות משטח חדש ונקי על פני העין, מה שמועיל במיוחד לאנשים הסובלים מעיוותים או מלקויות ראייה שונות. העדשות הללו מושלמות למי שזקוק לראייה ברורה וחדה במרחקים שונים. הן מעניקות ראייה נקייה לאורך זמן, ומתהדרות בעמידות גבוהה עם תחזוקה פשוטה. עדשות מגע קשות מולטיפוקל מהוות גם פתרון מועדף לאנשים המתמודדים עם עיניים יבשות או אלרגיות, שכן הן נוטות לצבור פחות לכלוך לעומת עדשות רכות.

אם שאלתם את עצמכם “עדשות מולטיפוקל – מה זה?” אצלנו תקבלו את התשובה המלאה והמקצועית. השילוב של ציוד מתקדם וניסיון עשיר מאפשר לנו להתאים לכם את עדשות המולטיפוקל המושלמות לצרכי הראייה שלכם. אנו מבינים את חשיבות הראייה הנכונה והנוחה בכל רגע וזה בדיוק מה שעדשות מולטיפוקל מציעות. פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקיף, וגלו איך נוכל לשפר את איכות החיים שלכם עם עדשות מולטיפוקל המתאימות לכם בדיוק. באופטיקה בלום נשמח לייעץ ולהשיב לכל שאלה. 

למידע נוסף מלאו פרטים

מאמרים נוספים