שאלות נפוצות

הכו את המומחים – נחשון וולפסון ויהודית סבהט עונים על השאלות הכי חשובות

כיום, רוב משתמשי המולטיפוקל מעידים כי התרגלו אליהן בקלות ובמהירות. בכל מקרה, החיסכון בשימוש בשני זוגות משקפיים באמצעות השימוש במולטיפוקל הוא משמעותי ובהחלט שווה את תקופת ההסתגלות.

אפשר לעבור למסגרות קלות יותר ולעדשות דקות במיוחד. עבור משקפי ראייה, קיימות כיום מסגרות חדשניות ועדשות בתוספת ציפוי נגד סנוור (anti-reflex) שכמעט לא מורגשות ונראות.

טווח מחירי משקפי ראייה מתאים לכל כיס. ניתן לרכוש מסגרות איכותיות למשקפי ראייה במחיר המתחיל מ-200 ש”ח. מחיר העדשות תלוי במרשם ובסוגן.

בהחלט לא! עם הרכבת משקפי ראייה בפעם הראשונה אפשר להרגיש שיפור עצום בראייה.

רופא עיניים מתמחה בדיאגנוזה ובטיפול במחלות עיניים. עיסוקו העיקרי של האופטומטריסט הוא התאמת משקפי ראייה ועדשות מגע. קיימים אופטומטריסטים המתמחים בבעיות בשרירי העיניים, בראיית ילדים ובראייה ירודה.

עדשות המגע הן חסרות גיל וניתן להרכיבן תמיד. באופטיקה בלום נבצע עבורך בדיקת עיניים יסודית ונתאים לך עדשות מהסוג הנכון: ביפוקליות, מולטיפוקליות, מולטיפוקליות יומיות / חדשות ועוד.

כיום קיימים חומרים ששומרים על לחות העיניים, ובכך מאפשרים לך ליהנות מהשימוש בעדשות מגע.

לילה (Ortho K) מתאימות במיוחד לצעירים ויכולות להאט, אם לא לעצור, עלייה בקוצר הראייה.

אלו עדשות שהשימוש בהן הוא חד-פעמי. מטרתן היא למנוע בעיות הנובעות מהצטברות הפרשות העיניים באמצעות החלפה תקופתית של העדשות. קיימות עדשות יומיות, דו-שבועיות וחודשיות.

בהחלט מומלץ להמשיך ולהחזיק במשקפיי הראייה! קיימים מצבים שבהם נוח ועדיף להוריד את עדשות המגע: לפני השינה, במקרים של דלקות, טיסות ועוד.

 
                Call Now Button